Evropu vede žena!

Druhé dějství Europe FIM Baja se tentokrát odehrálo v malebném městečku Ruse v Bulharsku, na jezdce čekalo bezmála 500 závodních KM rozložených do 3 dní. Na start se postavilo 12 jezdců z Bulharska, Ukrainy a dva čeští zástupci. Druhé dějství Europe FIM Baja se tentokrát odehrálo v malebném městečku Ruse v Bulharsku, na jezdce čekalo bezmála 500 závodních KM rozložených do 3 dní. Na start se postavilo 12 jezdců z Bulharska, Ukrainy a dva čeští zástupci.

Po motokrosovém prologu bylo jasné, že obhájci titulu z Ukrainy budou diktovat tempo celého závodu “ nelekla jsem se a hned po Prologu jsem se v kategorii mužů Q2 umístila na 3 místě. V sobotu mi tak patřila první příčka, kterou jsem měla neohroženou díky mé čisté jízdě bez penalizací. Ohrožoval mne jen Ukrainský jezdec a Reni, tak jsem si pohlídala Reni aby byla za mnou a nechala Ukraince letět, šlo mi o celkové body v šampionátu, které se vyplatili a poprvé v životě VEDEME MISTROVSTVÍ EVROPY V MUŽÍCH, ale také v ženách.“ Takto zhodnotila závodní víkend Olga Roučková Procamping racing team.

Baja Bulgary byla velmi záludná, na což doplatil druhý český zástupce Daniel Zelenka z ollie racing teamu, který díky technickým potížím musel odstoupit ze závodu, i tak si domu dovezl svůj vůbec první Evropský bod.

Výsledky

Ženy – 1 místo, Muži – 2. místo

Více v oficiální zprávě Official Europe Baja. Celkové výsledky na webu Fim Europe.

Video s dojmy po závodě

Galerie

2017-08-29T00:10:55+00:00